Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremiun akku 1200 mAh
calcActive())">
Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremiun akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-EAK280SL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremium.
Edullinen ja laadukas Emporia AK-V28, AK-V29, 40426 yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremium. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laittei…
| SKU | CS-EAK280SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036975 |
| Korvaa | AK-V28 / 40426 / AK-V29 / AK-V29-BC / AK-V28-BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 46.80 x 44.00 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |