Emporia AK-E1200, TELME E1000, TELME E1200 akku 1200 mAh
calcActive())">
Emporia AK-E1200, TELME E1000, TELME E1200 akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-EAK120SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
AK-E1200
TELME E1000
TELME E1200
TELME E1000
TELME E1200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-E1200
BAT-E1200
BAT-E1200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAK120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036968 |
| Korvaa | BAT-E1200 / AK-E1200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.00 x 42.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |