Doro puhelimen 8080 / 8050 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Doro puhelimen 8080 / 8050 yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP808SL
20,95 €
17,95 €
Doro puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
8080
8050
DSB-022
8050
DSB-022
Korvattavat Doro puhelimen alkuperäisakut
DBU-3200A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Doro puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DEP808SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199632 |
| Korvaa | DBU-3200A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 81.00 x 63.70 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |