Doro puhelimen 8050 / DBS-0230 yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Doro puhelimen 8050 / DBS-0230 yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP805SL
19,95 €
16,95 €
Doro puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
8050
DBS-0230
DBS-0230
Korvattavat Doro puhelimen alkuperäisakut
DBV-3000A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Doro puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DEP805SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199649 |
| Korvaa | DBV-3000A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 73.60 x 61.70 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |