Doro Liberto 825 Akku 1700 mAh - BDA-2000A
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
8028
8030
8031
8031C
DSB-0010
Liberto 8028
Liberto 8030
Liberto 8031
Liberto 822
Liberto 825
SmartEasy 824
8030
8031
8031C
DSB-0010
Liberto 8028
Liberto 8030
Liberto 8031
Liberto 822
Liberto 825
SmartEasy 824
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
BDA-2000AErittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP825SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116004 |
| Korvaa | BDA-2000A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 71.95 x 45.25 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |