Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
calcActive())">
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP240SL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
1370
2404
1372
6040
6060
7439
6060 ECO
5860
6820
6880
7001H
6041
6061
7001H ECO
5861
6881
6821
DFC-0390
DFB-0370
6881
6821
2404
1372
6040
6060
7439
6060 ECO
5860
6820
6880
7001H
6041
6061
7001H ECO
5861
6881
6821
DFC-0390
DFB-0370
6881
6821
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelinten alkuperäisakut:
DBO-1000
DBAA-1000A
380147
DBAA-1000A
380147
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEP240SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159520 |
| Korvaa | 380147 / DBAA-1000A / DBO-1000A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |