Doro puhelimen Primo 368 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Doro puhelimen Primo 368 yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP368SL
16,95 €
14,95 €
Doro puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Primo 368
Korvattavat Doro puhelimen alkuperäisakut
RCBNTC05
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Doro puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-DEP368SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200697 |
| Korvaa | RCBNTC05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 62.15 x 38.10 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |