Doro PhoneEasy 614 Akku 700 mAh
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
614
615
680
681
DP615
PhoneEasy 614
PhoneEasy 615
PhoneEasy 615gsm
PhoneEasy 680
PhoneEasy 682
615
680
681
DP615
PhoneEasy 614
PhoneEasy 615
PhoneEasy 615gsm
PhoneEasy 680
PhoneEasy 682
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
5822
DBB-1000C
XD1105007060
DBB-1000C
XD1105007060
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP615SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058274 |
| Korvaa | XD1105007060 / DBB-1000C / 5822 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.00 x 40.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |