Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-DPE410SL
15,95 €
13,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Doro PhoneEasy 410
PhoneEasy 410GSM
PhoneEasy 409
PhoneEasy 409GSM
PhoneEasy 610
PhoneEasy 610GSM
PhoneEasy 605
PhoneEasy 605GSM
PhoneEasy 612
PhoneEasy 612GSM
PhoneEasy 410GSM
PhoneEasy 409
PhoneEasy 409GSM
PhoneEasy 610
PhoneEasy 610GSM
PhoneEasy 605
PhoneEasy 605GSM
PhoneEasy 612
PhoneEasy 612GSM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
SHELL01A
Care Clamshell
Care Clamshell
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DPE410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040460 |
| Korvaa | SHELL01A / Care Clamshell |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 49.93 x 40.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |