Doro PhoneEasy 332, PhoneEasy 332GSM, Primo 215 akku 1200 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 332, PhoneEasy 332GSM, Primo 215 akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP215SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
PhoneEasy 332
PhoneEasy 332GSM
Primo 215
PhoneEasy 332GSM
Primo 215
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:
RCB215
RCB405
RCB405
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP215SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083412 |
| Korvaa | RCB215, RCB405 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |