Doro PhoneEasy 326 Akku 1050 mAh
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Doro PhoneEasy 326
PhoneEasy 326GSM
PhoneEasy 328
HandlePlus 326i
PhoneEasy 326GSM
PhoneEasy 328
HandlePlus 326i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
EASYUSE 3.7/700
XWD081206UL00459
XWD081206UL00459
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP326SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048893 |
| Korvaa | EASYUSE 3.7/700 / XWD081206UL00459 / DBK-700 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 72.68 x 43.86 x 5.18mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |