Doro Liberto 820 mini akku 1500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
Liberto 820 mini
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:
DBM-1500B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP821SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108306 |
| Korvaa | DBM-1500B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.30 x 51.10 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |