DORO Liberto 650 / Secure 580 akku 700 mAh
calcActive())">
DORO Liberto 650 / Secure 580 akku 700 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP650SL
18,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
Liberto 650
Secure 580
Secure 580
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
DBI-800B
DBI-800C
DBI-800C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096405 |
| Korvaa | DBI-800B / DBI-800C / DBI-800D |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 42.51 x 36.10 x 5.12mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |