Doro HandleEasy 330 Akku 1200 mAh
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Doro 330gsm
HandleEasy 330
HandleEasy 330gsm
PhoneEasy 332
PhoneEasy 332GSM
HandleEasy 330
HandleEasy 330gsm
PhoneEasy 332
PhoneEasy 332GSM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
BP-MPB16
DR6-2009
DR11-2009
DORO HARE
DR6-2009
DR11-2009
DORO HARE
HUOM! Jos sinulla on Doro Hare, vamista vanhan akun paksuus. Tämän akun paksuus on 6,8mm
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP330SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057529 |
| Korvaa | BP-MPB16, DR6-2009, DR11-2009, DORO HARE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.18 x 34.00 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |