Doro Fitage Katharina das Grobe Akku 1400 mAh
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Fitage Katharina das Grobe
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
VKB 66591 312 098
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FBE003SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054115 |
| Korvaa | VKB 66591 312 098 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 41.23 x 33.48 x 8.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |