Doro Fitage EasyPack Ezpack M-3 Akku 600 mAh
calcActive())">
Doro Fitage EasyPack Ezpack M-3 Akku 600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEPM3SL
16,95 €
6,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Fitage EasyPack Ezpack M-3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
STA0260
AE383560P6HA
AE383560P6HA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEPM3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038528 |
| Korvaa | STA0260 / AE383560P6HA |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 64.50 x 36.60 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |