Doro EasyPack 550 Akku 500 mAh
calcActive())">
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Easypack Poliflex 550
EasyPack 550
EasyPack 610
EZPack S-3
EasyPack 550
EasyPack 610
EZPack S-3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
66590 711 099
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DEP550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056065 |
| Korvaa | 66590 711 099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 43.72 x 35.50 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |