Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
calcActive())">
Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-DPE622SL
17,95 €
13,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
PhoneEasy 622
PhoneEasy 622GSM
PhoneEasy 606
PhoneEasy 606GSM
PhoneEasy 520
PhoneEasy 520x
PhoneEasy 621
PhoneEasy 613
PhoneEasy 631
PhoneEasy 632
PhonoEasy 623
PhonoEasy 624
PhoneEasy 607
PhoneEasy 608
PhoneEasy 609
PhoneEasy 611
PhoneEasy 612
PhoneEasy 623
PhoneEasy 624
PhoneEasy 625
PhoneEasy 632s
2314
2415
PhoneEasy 1360
PhoneEasy 2314
PhoneEasy 2424
PhoneEasy 2415
PhoneEasy 622GSM
PhoneEasy 606
PhoneEasy 606GSM
PhoneEasy 520
PhoneEasy 520x
PhoneEasy 621
PhoneEasy 613
PhoneEasy 631
PhoneEasy 632
PhonoEasy 623
PhonoEasy 624
PhoneEasy 607
PhoneEasy 608
PhoneEasy 609
PhoneEasy 611
PhoneEasy 612
PhoneEasy 623
PhoneEasy 624
PhoneEasy 625
PhoneEasy 632s
2314
2415
PhoneEasy 1360
PhoneEasy 2314
PhoneEasy 2424
PhoneEasy 2415
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
DBF-800ADBF-800D
DBF-800B
DBF-800C
DBF-800E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DPE622SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080541 |
| Korvaa | DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 43.93 x 40.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |