Doro älypuhelinten Liberto 820 yhteensopiva akku 1750mAh
calcActive())">
Doro älypuhelinten Liberto 820 yhteensopiva akku 1750mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP820SL
19,95 €
Doro älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Liberto 820
Korvattavat Doro älypuhelinten alkuperäisakut
DBJ-1900A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Doro älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-DEP820SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116318 |
| Korvaa | DBJ-1900A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 57.90 x 58.70 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |