Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
8035
DSB-0170
DSB-0170
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelinten alkuperäisakut:
DBT-2500A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEP803SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167112 |
| Korvaa | DBT-2500A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 8.93Wh |
| Mitat | 78.60 x 57.85 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |