Doro 7030 7031 DFC-0270 / DBX-1350A akku 1200mAh
calcActive())">
Doro 7030 7031 DFC-0270 / DBX-1350A akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP703SL
19,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
7030
7031
DFC-0270
7031
DFC-0270
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
DBX-1350A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEP703SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168942 |
| Korvaa | DBX-1350A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.54 x 38.30 x 5.56mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |