Doro 7010 / 7011 / 7781 / Secure 780x - DBW-1600A akku 1500mAh
calcActive())">
Doro 7010 / 7011 / 7781 / Secure 780x - DBW-1600A akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP780SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
7010
7011
7781
Secure 780x
7011
7781
Secure 780x
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelinten alkuperäisakut:
DBW-1600A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEP780SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171980 |
| Korvaa | DBW-1600A / DBW-1600B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 75.40 x 46.10 x 4.56mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |