Beafon SL140 akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien matkapuhelimien kanssa:
Beafon:
SL140SL240
Doro:
Primo 366)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat matkapuhelimien alkuperäisakut:
Beafon:
SL140/SL240Doro:
RCB01P04)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BES140SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111795 |
| Korvaa | EP-600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 62.18 x 38.14 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |