Doogee Homtom HT7, T7, T7 Pro akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doogee matkapuhelimien kanssa:
Homtom HT7
T7
T7 Pro
T7
T7 Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doogee matkapuhelimien alkuperäisakut:
HT7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-DGT700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131274 |
| Korvaa | HT7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 85.54 x 62.02 x 4.48mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |