Doogee Homtom HT6, T6, T6 Pro akku 6000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doogee matkapuhelimien kanssa:
Homtom HT6
T6
T6 Pro
T6
T6 Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doogee matkapuhelimien alkuperäisakut:
NBL1800
T6
T6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-DGT600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131236 |
| Korvaa | NBL1800 / T6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Mitat | 97.50 x 66.18 x 5.12mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |