CAT S60 akku 3500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT / Caterpillar puhelinten kanssa:
S60
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT / Caterpillar puhelin alkuperäisakut:
APP-12F-F5757I-CGX-111
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-CAS600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142072 |
| Korvaa | APP-12F-F5757I-CGX-111 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 57.32 x 56.56 x 7.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |