CAT S40 akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT matkapuhelimien kanssa:
S40
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT matkapuhelimien alkuperäisakut:
458002-S40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-CAS400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145431 |
| Korvaa | 458002-S40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 95.65 x 55.64 x 3.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |