CAT S31 akku 3900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT matkapuhelimien kanssa:
S31
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT matkapuhelimien alkuperäisakut:
APP00240
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-CAS310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148326 |
| Korvaa | APP00240 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 95.60 x 54.22 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |