CAT puhelimen S62 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
CAT puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
S62
Korvattavat CAT puhelimen alkuperäisakut
XQ6602G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu CAT puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-CAS620SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183297 |
| Korvaa | XQ6602G |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 70.20 x 60.30 x 6.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |