CAT B25 akku 1450 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT puhelinten kanssa:
B25
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT puhelin alkuperäisakut:
UP073450AL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-CAB250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079804 |
| Korvaa | UP073450AL |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 56.00 x 34.10 x 7.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |