CAT B15 Akku 2000 mAh
calcActive())">
CAT yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin CAT malleihin:
B15
B15Q
B15Q AM
B15Q
B15Q AM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT alkuperäisakut:
B10-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-CAB150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079583 |
| Korvaa | B10-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 68.20 x 54.05 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |