Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT875 akku 1700 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT875 akku 1700 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT875SL
17,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
Droid Bionic
XT875
Atrix 2
Droid Bionic XT875
Edison
MB865
ME865
XT928
XT875
Atrix 2
Droid Bionic XT875
Edison
MB865
ME865
XT928
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
HW4X
SNN5892
SNN5892A
SNN5892
SNN5892A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT875SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052395 |
| Korvaa | HW4X / SNN5892 / SNN5892A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 74.50 x 49.50 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |