Cameron Sino tarvikeakku Motorola VE75 akku 900 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola VE75 akku 900 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOE75SL
15,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
VE75
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
YL456
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MOE75SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037668 |
| Korvaa | YL456 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 43.82 x 42.24 x 5.01mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |