Cameron Sino tarvikeakku Motorola MT710 akku 1050 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MT710 akku 1050 mAh
In stock
- SKU
- CS-MQA1SL
23,95 €
Akku sopii mm: Motorola MT710.
Edullinen ja laadukas Motorola MT710 yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku t…
| SKU | CS-MQA1SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034100 |
| Korvaa | BN70 / SNN5837 / SNN5837A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 46.33 x 33.73 x 6.27mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |