Motorola Moto Z akku - 2300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto Z Droid Edition XLTE
Moto Z Dual SIM
Moto Z TD-LTE
XT1650-01
XT1650-03
XT1650-05
Moto Z Dual SIM
Moto Z TD-LTE
XT1650-01
XT1650-03
XT1650-05
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
GV30
SNN5972A
SNN5972A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT165SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123545 |
| Korvaa | SNN5972A / GV30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 75.83 x 65.45 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |