Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto E, Moto E Dual TV, Moto E Global akku 1980 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto E, Moto E Dual TV, Moto E Global akku 1980 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT122SL
17,95 €
7,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto E
Moto E Dual TV
Moto E Global
Moto E Dual TV
Moto E Global
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
BL40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT122SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095057 |
| Korvaa | BL40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1980mAh / 7.52Wh |
| Mitat | 73.04 x 49.54 x 3.78 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |