Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid Razr XT91 akku 1700 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid Razr XT91 akku 1700 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT910SL
41,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
Droid Razr XT912
Spyder
Droid Razr XT910
XT910
XT912
XT910MAXX
Droid Razr
MT917
XT916
XT918
RAZR D1
MB886
Atrix HD
Spyder
Droid Razr XT910
XT910
XT912
XT910MAXX
Droid Razr
MT917
XT916
XT918
RAZR D1
MB886
Atrix HD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
EB20
SNN5899A
SNN5899B
SNN5899A
SNN5899B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075042 |
| Korvaa | EB20 / SNN5899A / SNN5899 / SNN5899B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 87.14 x 54.22 x 2.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |