Cameron Sino tarvikeakku Motorola A855 akku 1300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola A855 akku 1300 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOA855SL
14,95 €
5,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
Motorola Cliq MB200
Droid
Droid A855
A855 Sholes Android
DEXT Cliq
Milestone
Cliq XT
Quench
XT720 MOTOROI
Sholes Tablet
XT701
I1
Droid 2 A955
Milestone A853
Cliq XT MB501
Milestone 2 XT720
Droid Pro
Droid Pro A957
MB220
DEXT
XT610
A957
VENUS
XT316
Milestone Plus
XT609
I1
Kronos MB612
Xprt
Cliq MB220
Droid 2 Global
Titanium A955
Cliq 2
MB611
Milestone 2
ME722
A954
XT311
Fire
XT319
Pro+
Elway Plus
MB632
XT603
Admiral
XT681
XT311
XT319
XT711
MotoSmart
Droid
Droid A855
A855 Sholes Android
DEXT Cliq
Milestone
Cliq XT
Quench
XT720 MOTOROI
Sholes Tablet
XT701
I1
Droid 2 A955
Milestone A853
Cliq XT MB501
Milestone 2 XT720
Droid Pro
Droid Pro A957
MB220
DEXT
XT610
A957
VENUS
XT316
Milestone Plus
XT609
I1
Kronos MB612
Xprt
Cliq MB220
Droid 2 Global
Titanium A955
Cliq 2
MB611
Milestone 2
ME722
A954
XT311
Fire
XT319
Pro+
Elway Plus
MB632
XT603
Admiral
XT681
XT311
XT319
XT711
MotoSmart
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
SNN5843
SNN5843A
BP6X
SNN5843A
BP6X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MOA855SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031673 |
| Korvaa | SNN5843 / SNN5843A / BP6X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 49.95 x 45.50 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |