Blackview BV6000 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackview matkapuhelimien kanssa:
BV6000
BV6000S
BV6000S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackview matkapuhelimien alkuperäisakut:
PHH756060P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BVR600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138686 |
| Korvaa | PHH756060P |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 60.06 x 59.72 x 5.87mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |