Blackview BV2000 akku 2050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackview matkapuhelimien kanssa:
BV2000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackview matkapuhelimien alkuperäisakut:
BV2000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BVA200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131724 |
| Korvaa | BV2000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2050mAh / 7.59Wh |
| Mitat | 81.50 x 60.14 x 4.32mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |