Blackview A6 akku 1850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackview matkapuhelimien kanssa:
A6
Ultra
Ultra
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackview matkapuhelimien alkuperäisakut:
Ultra
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BVA600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132288 |
| Korvaa | Ultra |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Mitat | 74.20 x 58.04 x 4.28mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |