Blackphone BP1 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackphone matkapuhelimien kanssa:
BP1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackphone matkapuhelimien alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-WKM001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097419 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 70.05 x 59.95 x 4.31mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |