Blackberry Passport, Passport 4G, Q30 akku 3400 mAh
calcActive())">
Blackberry Passport, Passport 4G, Q30 akku 3400 mAh
In stock
- SKU
- CS-BRQ300SL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Passport
Passport 4G
Q30
Passport 4G
Q30
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-58107-003
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BRQ300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099468 |
| Korvaa | BAT-58107-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 74.20 x 58.21 x 4.74mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |