Binatone B200, BB200, Big Button 100 akku 1000mAh
calcActive())">
Binatone B200, BB200, Big Button 100 akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-WSP001SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien matkapuhelimien kanssa:
Binatone:
B200BB200
Big Button 100
Big Button 100 Plus
Big Button 200
Speakeasy
Speakeasy Mobile Plus
Maxcom:
MM132MM133
MM500BB
MM550BB)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat matkapuhelimien alkuperäisakut:
Binatone:
BB100TJB-1
Maxcom:
TJB-1)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-WSP001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049234 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 54.61 x 35.16 x 5.31mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |