Beafon SL652A, SL652AF, SL660 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien matkapuhelimien kanssa:
Beafon:
SL652ASL652AF
SL660
SL670
SL625AD
SL630
SL640
Myphone:
Flip 3Flip III
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat matkapuhelimien alkuperäisakut:
Beafon:
SL670SL630 / SL640
Myphone:
BS-18)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BES660SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112228 |
| Korvaa | SL670 / SL630/SL640 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 46.47 x 39.79 x 5.33mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |