Beafon SL650 akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Beafon matkapuhelimien kanssa:
SL650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Beafon matkapuhelimien alkuperäisakut:
SL650
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BES650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085447 |
| Korvaa | SL650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 52.13 x 42.78 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |