Beafon S10 akku 1000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Beafon matkapuhelimien kanssa:
S10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Beafon matkapuhelimien alkuperäisakut:
S10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BES100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080046 |
| Korvaa | S10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.70 x 36.85 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |