Bea-fon puhelimen X5 / X5_EU001BO yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen X5 / X5_EU001BO yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-BEX500SL
21,95 €
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X5
X5_EU001BO
X5 Premium
X5_EU001BO
X5 Premium
Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakut
625871PV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BEX500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199625 |
| Korvaa | 625871PV |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.24Wh |
| Mitat | 71.50 x 58.00 x 6.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |