Bea-fon puhelimen SL645 / SL645 Plus yhteensopiva akku 1300mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen SL645 / SL645 Plus yhteensopiva akku 1300mAh
In stock
- SKU
- CS-BES645SL
16,95 €
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SL645
SL645 Plus
SL645 Plus
Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakut
ICP5/44/55
SL645/SL645PLUS
SL645/SL645PLUS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BES645SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192497 |
| Korvaa | ICP5/44/55 / SL645/SL645PLUS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 59.35 x 45.80 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |