Bea-fon puhelimen M7 Premium / M7 Lite Premium yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen M7 Premium / M7 Lite Premium yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-BEM700SL
20,95 €
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M7 Premium
M7 Lite Premium
M7 Lite Premium
Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakut
CXD475778P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BEM700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204534 |
| Korvaa | CXD475778P |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 79.30 x 56.50 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |